ל.כ. כלי עבודה וציוד בעמ סניף ראשי-רמלה:08-9557777    סניף צפון-קדמת גליל:04-6769000    סניף מרכז הריתוך:04-8883077    
X

לבירור מחירים של מוצרים – יש להירשם לאתר, להוסיף לעגלת קניות את המוצרים שמעניינים אותך, לשלוח את הבקשה ולקבל במייל חוזר הצעת מחיר, ללא כל התחייבות! ניתן גם לפנות בטופס יצירת קשר ולרשום את מק"ט המוצר.

לטופס יצירת קשר לטופס יצירת קשר לטופס יצירת קשר הוספת מוצרים לעגלה הוספת מוצרים לעגלה הוספת מוצרים לעגלה
X

לקוח רגיל - יש להקיש דוא"ל וסיסמה

דוא"ל:

סיסמה:

שכחתי סיסמה

לקוח עסקי - יש להקיש קוד לקוח, דוא"ל וסיסמה

קוד לקוח:

דוא"ל:

סיסמה:

שכחתי פרטי התחברות
לקוח חדש? לחץ להרשמה

תקנון

1  תנאים כלליים

אתר ל.כ. כלי עבודה וציוד בע"מ, להלן "האתר", שייך לחברת ל.כ. כלי עבודה וציוד בע"מ, ע.מ. 516620499 מרחוב תקומה 10, רמלה, להלן "החברה", ומשמש כקטלוג וירטואלי של מגוון המוצרים המיובאים ו/או המשווקים ע"י החברה.

 

מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, אולם כל הנאמר בו מתייחס לגברים ולנשים כאחת.

 

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שיעשה על ידך באתר. מומלץ לקרוא את התקנון בעיון ובקפידה, שכן השימוש באתר מהווה את הסכמתך ואישורך לאמור בתקנון זה. אם אינך מסכים להוראות התקנון, כולן או חלקן, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

 

החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את התקנון, מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש. תנאים אלו יחייבו מרגע פרסומם באתר.

2  תנאי שימוש

השימוש באתר כפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל המבצע פעולות באתר מצהיר בעצם השימוש באתר, כי הינו מודע לתקנון האתר ולכללי השימוש בו ומקבלם, וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד החברה ו/או מי מטעמה, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות מפורשת של החברה על פי תקנון זה.

3  זכויות יוצרים

כל התוכן המופיע באתר, לרבות טקסט, תמונות, גרפיקה, עיצוב, סימני מסחר, סימני לוגו, תיאורי מוצרים, קבצי מידע, סרטונים ותוכנה, הינו בבעלותה הבלעדית של החברה ו/או ספקיו ומוגן ע"י חוקי מדינת ישראל וחוקים בינלאומיים לזכויות יוצרים וקניין רוחני. אין לשנות, להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת באתר ו/או בתוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי, למעט המטרה שלשמה נוצר האתר. לא יעשה שימוש במוצרים ובסימנים המסחריים הנמצאים באתר במסגרת שאינה שייכת לאתר או למפעיליו, ולא בשום צורה העלולה לגרום לבלבול ו/או להטעיה של צרכנים. סימנים מסחריים המופיעים באתר ואינם בבעלות החברה, הינם רכושם של בעלי סימנים מסחריים אלה.

4  המוצרים המוצעים

האתר מציע מבחר מוצרים באמצעות קטלוג וירטואלי הכולל מספרים קטלוגיים (מק"ט), תמונות, תיאורים, מפרטים טכניים, סרטונים וכד'. התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד, וייתכנו הבדלים ושינויים במראה, בגוון, בגודל וכיוצ"ב - בין המוצר, כפי שהוא מוצג באתר, לבין המוצר במציאות. טעות בתיאור מוצר ו/או מחירו או בכל פרט אחר, לא תחייב את החברה. בכל שאלה או הבהרה ביחס למוצרים באתר, ניתן ליצור עמנו קשר.

 

כל המחירים באתר אינם כוללים מע"מ. כאשר מוצר מתווסף להזמנה בעגלת הקניות, סך ההזמנה מתעדכן במחיר כולל מע"מ.

5  זמינות פריטים במלאי

החברה אינה מתחייבת כי הפריטים המוצגים באתר או המוצעים בהצעת מחיר, יהיו זמינים במלאי בסניפים. במקרה של איסוף עצמי - רצוי לוודא שהפריטים אכן נמצאים במלאי בסניף ממנו תתבצע הרכישה.

 

ללקוחות עסקיים המבצעים הזמנה באתר - לאחר סיום ההזמנה, נציג החברה יוודא את הימצאותם הפיזית של המוצרים במלאי, בכמות המבוקשת. במידה ואזל מוצר, נציג החברה ייצור עמך קשר ויציע לך לשנות את ההזמנה בהתאם.

 

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק לשווק כל פריט מהפריטים המוצעים באתר, וזאת בכל עת וללא מתן הודעה מראש, ולא תהיה למי מהמשתמשים כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בעניין זה.

6  משלוחים

החברה מציעה שירותי משלוחים לבתי עסק בלבד בכל רחבי הארץ בתוספת תשלום. עלות האריזה והמשלוח תקבע לפי המשקל והמימדים של המוצרים.
זמן האספקה יקבע בעת ביצוע ההזמנה הסופית ולאחר הסדרת התשלום.


משלוחים יתבצעו אך ורק לבתי עסק בקומת קרקע בלבד, בימי חול בין השעות 07:00 ל-18:00 כל זאת, בהתאם לתעריפים ולתנאים של חברת המשלוחים.

לצערנו ובהתאם למדיניות ולתנאי חברת המשלוחים, לא ניתן לספק שירותי משלוחים לבתי מגורים וללקוחות פרטיים.

7  שמירת פרטיות

על מנת שנוכל להשלים את תהליך הצעת המחיר/ההזמנה באתר, עליך למסור פרטים אישיים כגון: שם, מספר טלפון סלולרי, כתובת מגורים, כתובת למשלוח ההזמנה וכתובת דואר אלקטרוני. מידע זה מאפשר לנו למלא את בקשתך. החברה מתחייבת שלא להעביר את המידע אשר ברשותה לשום גורם חיצוני אחר ולא תעשה שום שימוש במידע מעבר לנדרש על מנת לבצע הצעת מחיר/ הזמנה/ רכישה בחברתנו, אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין, או כדי למנוע שימוש לרעה.

יחד עם זאת, ולמרות מאמצי החברה לאבטח את הנתונים המצויים באתר באמצעים מקובלים וסבירים, ייתכנו מקרים של פריצה למערכות המידע של האתר, וחשיפת הנתונים שבהן לגורמים שלישיים כלשהם, והחברה ו/או מי מטעמה לא יישאו באחריות כלשהי בגין כל נזק, עקיף או ישיר, אשר ייגרם למשתמש כלשהו, ו/או למי מטעמו, עקב כך.

8  רשימת דיוור

בעצם מסירת פרטיך באתר, הנך מביע את הסכמתך ומאשר קבלת הודעות ועדכונים ישירות לדוא"ל שלך ו/או לכתובת מגוריך ו/או ישירות למכשיר הטלפון הנייד שברשותך, והכל בהתאם לפרטים שנמסרו על ידך באתר, ולא תהיה לך כל טענה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בעניין זה.

בכל עת, באפשרותך לבקש להסיר את פרטיך מרשימת הדיוור באמצעות הודעה בדוא"ל [email protected]  או בדרך שבה שוגרה אליך ההודעה.  

9  מדיניות החזרות

החזרת מוצר תתבצע תוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר ועם חשבונית המקור ולא צילום. ניתן להחזיר את המוצר ולבטל את החיוב אלא אם תבחרו להחליפו במוצר אחר. עליכם לשלוח את המוצר אלינו חזרה תוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר. על המוצר להיות סגור באריזתו המקורית, במצב חדש וללא שימוש. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר נעשה בהם שימוש, נפתחו או נפגמו. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% מערך הקניה או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם. עלות משלוח החזרת המוצר תחול על הקונה. דמי המשלוח והטיפול לא יוחזרו. לא ניתן להחזיר מוצרים ממכרז או מעודפים או מוצרים משומשים.

10  הנגשת האתר

הנגשת האתר נעשתה עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמה AA. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים, הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים  Chrome ו-  Internet Explorer.

11  שיפוי ופיצוי בגין שימוש בלתי ראוי באתר

כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר מתחייב לשפות ולפצות את החברה בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לחברה ו/או מי מפעילי האתר.

12  דין ושיפוט

הדין החל על השימוש באתר ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב והמרכז, במדינת ישראל.v2022-08