ל.כ. בעמ - כלים וציוד סניף ראשי-רמלה:08-9557777    סניף צפון-קדמת גליל:04-6769000    
X

לבירור מחירים של מוצרים – יש להירשם לאתר, להוסיף לעגלת קניות את המוצרים שמעניינים אותך, לשלוח את הבקשה ולקבל במייל חוזר הצעת מחיר, ללא כל התחייבות! ניתן גם לפנות בטופס יצירת קשר ולרשום את מק"ט המוצר.

לטופס יצירת קשר לטופס יצירת קשר לטופס יצירת קשר הוספת מוצרים לעגלה הוספת מוצרים לעגלה הוספת מוצרים לעגלה
X

לקוח רגיל - יש להקיש דוא"ל וסיסמה

דוא"ל:

סיסמה:

שכחתי סיסמה

לקוח עסקי - יש להקיש קוד לקוח, דוא"ל וסיסמה

קוד לקוח:

דוא"ל:

סיסמה:

שכחתי פרטי התחברות
לקוח חדש? לחץ להרשמה

אודות

ל.כ. בע"מ - לעבוד עם איכות

ל.כ. בע"מ הינה חברה מובילה ליבוא, יצוא ושיווק של כלי עבודה וציוד טכני איכותיים ומקצועיים למוסכים, לתעשייה ולאחזקה. בנוסף, החברה עוסקת בקניה ומכירה של ציוד וכלים משומשים ועודפי ציוד צבאי ואזרחי מעל 65 שנה.

 

ל.כ. מציעה מגוון רחב של כלים וציוד הכולל: כלי עבודה ידניים וחשמליים, ציוד מוסכים, ציוד הרמה וקשירה, ציוד לשינוע, ארגזי כלים, עגלות כלים, ריהוט תעשייתי, ציוד בטיחות ומיגון, ציוד שטיפה וניקיון, ציוד הידראולי, ציוד מסגרות, כלי נגרות, כלי גינון וגיזום, כלי אויר, מדחסים, גנרטורים, פנסים, ציוד לרכבי שטח ועוד.

רקע והנהלה

ל.כ. בע"מ הינה חברה פרטית שהוקמה בשנת 1952 ע"י יהושע לואל ז"ל (1914-1999) ודוד כץ ז"ל (1919-2003) כשותפות בשם י.לואל וד.כץ.  בשנת 1980 השותפות הפכה לחברה בע"מ והשם שונה ל- ל.כ. בע"מ - "ל" (לואל) "כ" (כץ). כיום החברה מנוהלת על ידי בני הדור השני למייסדים – חנוך לואל, גדעון כץ וצפריר כץ; והצטרף גם דור שלישי – טל לואל. בשנת 2012, הועברו המשרדים מת"א יחד עם הפעילות ממגרש המכירות הוותיק בצריפין, לאזור תעשייה א' ברמלה. החברה הותעדה לתקן ניהול האיכות ISO-9001:2015 וכן, לתקן ניהול איכות הסביבה ISO-14001:2015 והיא מעסיקה כ-50 עובדים.

סניפים

הסניף הראשי של ל.כ. בע"מ ממוקם באזור תעשיה א' ברמלה. בסניף הראשי נמצאים משרדי החברה והנה"ח, אולם תצוגה ומכירה של כ-1,000 מ"ר, מחסן לוגיסטי ממוחשב כ-2,500 מ"ר, מגרש עודפי ציוד 9,000 מ"ר, מעבדת שירות כ-250 מ"ר וחניה מרווחת ללקוחות. סניף הצפון, שהוא בבעלות מלאה של ל.כ., נמצא בפארק תעשיות קדמת גליל (עבר ממושב אילניה) ומשרת את הלקוחות בצפון עם חנות של כ-700 מ"ר. לסניף רמלה אות נגישות ישראל וגם סניף הצפון הינו נגיש ללקוחות עם מוגבלויות תנועה.

לקוחות

לחברה יש מעל 70,000 לקוחות רשומים. בין לקוחותינו: משרד הביטחון, משטרת ישראל, שב"ס, שירותי הצלה, מוסכים לציוד כבד, למשאיות, לרכבים פרטיים ולאופנועים, חנויות ומשווקים של אספקה טכנית וכלי עבודה, עיריות, רשויות מקומיות, תאגידי מים, קיבוצים, מושבים, חברות הייטק, מפעלים, מסגריות, נגריות, חברות לתשתיות, חברות קבלניות, חברות גינון, חוות חקלאיות, סדנאות לג'יפאים וחובבי שטח 4X4 וחברות בחו"ל.

מותגים

בין המותגים המובילים שאנו מייבאים בבלעדיות: ROHER TOOLS ו- ROHER-PRO – כלי יד מקצועיים, GS KING TOOLS – סטים בוקסות וכלי יד מקצועיים, HANDY FORCE – ציוד מקצועי למוסכים, CALAMAN – כלי יד מקצועיים, T-MAX – כננות חילוץ וציוד לרכבי שטח, TONSCO – לומים מקצועיים, LINSON & BRIGHT – כלים פניאומטיים, TEC-U – עגלות משטחים וציוד הרמה ושינוע. אנחנו יבואן מורשה של PRESSOL, NOCO, HELVI, VALPRO, מפיצים מורשים של מוצרי LOCTITE-TEROSON ובנוסף, אנו משווקים מורשים של MAKITA, RIDGID, BOSCH, DREMEL, ועוד מגוון רחב של מותגים בתחום כלי העבודה וציוד טכני מקצועי.

יתרונות – מדוע לבחור ל.כ.?

♦   כל הכלים והציוד במקום אחד - One-Stop Shop!

♦   ציוד איכותי ומקצועי מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך.

♦   מלאי גדול, אספקה קבועה ורציפה, גם להזמנות גדולות.

♦   שירות משלוחים בכל הארץ לבתי עסק בלבד וניסיון רב ביצוא כלים וציוד.

♦   אחריות מלאה, מעבדת שרות ותיקונים, חלקי חילוף מקוריים.

♦   ספק מורשה של משרד הביטחון (מס' ספק 83123171).

♦   ספק מורשה של ביטחון פנים (בט"פ) (מס' ספק 40232752).

♦   ספק מורשה של משטרת ישראל (מס' ספק 0040004781).

♦   ספק מורשה של תעש (מס' 1134872) והתעשייה האווירית (מס' IT197).

♦   החברה הותעדה והיא עומדת בדרישות תקן ניהול איכות.ISO-9001:2015 
      וכן, בדרישות התקן לניהול איכות הסביבה ISO-14001:2015.

♦   בעלת אות נגישות ישראל– אות הנגישות הגבוה ביותר.

♦   חברה וותיקה ששומרת על מוניטין של אמינות ושירות מקצועי 70 שנה.

♦   החברה עושה מאמצים לשמירה על איכות הסביבה, חסכון באנרגיה ותרומה לקהילה.


לעמוד סניפים

לשעות הפתיחה

להצהרת הנגישות

מועדון הלקוחות

לעמוד דרושים