ל.כ. כלי עבודה וציוד בעמ סניף ראשי-רמלה:08-9557777    סניף צפון-קדמת גליל:04-6769000    סניף מרכז הריתוך:04-8883077    
X

לבירור מחירים של מוצרים – יש להירשם לאתר, להוסיף לעגלת קניות את המוצרים שמעניינים אותך, לשלוח את הבקשה ולקבל במייל חוזר הצעת מחיר, ללא כל התחייבות! ניתן גם לפנות בטופס יצירת קשר ולרשום את מק"ט המוצר.

לטופס יצירת קשר לטופס יצירת קשר לטופס יצירת קשר הוספת מוצרים לעגלה הוספת מוצרים לעגלה הוספת מוצרים לעגלה
X

לקוח רגיל - יש להקיש דוא"ל וסיסמה

דוא"ל:

סיסמה:

שכחתי סיסמה

לקוח עסקי - יש להקיש קוד לקוח, דוא"ל וסיסמה

קוד לקוח:

דוא"ל:

סיסמה:

שכחתי פרטי התחברות
לקוח חדש? לחץ להרשמה

אודות

ל.כ. כלי עבודה וציוד בע"מ - לעבוד עם איכות

ל.כ. כלי עבודה וציוד בע"מ הינה חברה מובילה ליבוא, יצוא ושיווק של כלי עבודה וציוד טכני איכותיים ומקצועיים למוסכים, לתעשייה ולאחזקה עם וותק של 70 שנה.

 

ל.כ. מציעה מגוון רחב של כלים וציוד הכולל: כלי עבודה ידניים וחשמליים, ציוד מוסכים, ציוד הרמה וקשירה, ציוד לשינוע, ארגזי כלים, עגלות כלים, ריהוט תעשייתי, ציוד בטיחות ומיגון, ציוד שטיפה וניקיון, ציוד הידראולי, ציוד מסגרות, כלי נגרות, כלי גינון וגיזום, כלי אויר, מדחסים, גנרטורים, פנסים, ציוד לרכבי שטח ועוד.

רקע והנהלה

ל.כ. כלי עבודה וציוד בע"מ הינה חברה משפחתית ותיקה שנוסדה בשנת 1952 על ידי יהושע לואל ז"ל (1914-1999) ודוד כץ ז"ל (1919-2003). מקור השם ל.כ. הינו מראשי התיבות של המייסדים "ל" (לואל), ו-"כ" (כץ). כיום החברה מנוהלת על ידי בני הדור השני למייסדים – חנוך לואל, גדעון כץ וצפריר כץ; והצטרף גם דור שלישי – טל לואל. בשנת 2022 קרן לגאסי ישראל השקיעה בל.כ. כלי עבודה וציוד בע"מ ומחזיקה במניות בשותפות ביחד עם משפחות המייסדים. החברה מוסמכת לתקן ניהול האיכות ISO-9001-2015 ולתקן ניהול איכות הסביבה ISO-14001:2015 והיא מעסיקה כ-50 עובדים.

סניפים

הסניף הראשי של ל.כ. כלי עבודה וציוד בע"מ ממוקם באזור תעשיה א' ברמלה. בסניף הראשי נמצאים משרדי החברה והנה"ח, אולם תצוגה ומכירה של כ-1,000 מ"ר, מחסן לוגיסטי ממוחשב כ-2,500 מ"ר, מגרש עודפי ציוד 9,000 מ"ר, מעבדת שירות כ-250 מ"ר וחניה מרווחת ללקוחות. סניף הצפון, שהוא בבעלות מלאה של ל.כ., נמצא בפארק תעשיות קדמת גליל (עבר ממושב אילניה) ומשרת את הלקוחות בצפון עם חנות של כ-700 מ"ר. לסניף רמלה אות נגישות ישראל וגם סניף הצפון הינו נגיש ללקוחות עם מוגבלויות תנועה. סניף מרכז הריתוך (מרכז הריתוך הצפוני לשעבר), הממוקם באזור התעשיה בקרית אתא, עוסק במכירת כלים וציוד ומתן פתרונות מקצועיים לענף הריתוך והמסגרות.

לקוחות

לחברה יש מעל 70,000 לקוחות רשומים. בין לקוחותינו: משרד הביטחון, משטרת ישראל, שב"ס, שירותי הצלה, מוסכים לציוד כבד, למשאיות, לרכבים פרטיים ולאופנועים, חנויות ומשווקים של אספקה טכנית וכלי עבודה, עיריות, רשויות מקומיות, תאגידי מים, קיבוצים, מושבים, חברות הייטק, מפעלים, מסגריות, נגריות, חברות לתשתיות, חברות קבלניות, חברות גינון, חוות חקלאיות, סדנאות לג'יפאים וחובבי שטח 4X4 וחברות בחו"ל.

מותגים

בין המותגים המובילים שאנו מייבאים בבלעדיות: ROHER TOOLS ו- ROHER-PRO – כלי יד מקצועיים, GS KING TOOLS – סטים בוקסות וכלי יד מקצועיים, HANDY FORCE – ציוד מקצועי למוסכים, CALAMAN – כלי יד מקצועיים, T-MAX – כננות חילוץ וציוד לרכבי שטח, TONSCO – לומים מקצועיים, LINSON & BRIGHT – כלים פניאומטיים, TEC-U – עגלות משטחים וציוד הרמה ושינוע. אנחנו יבואן מורשה של PRESSOL, NOCO, HELVI, WIHA, VALPRO, מפיצים מורשים של מוצרי LOCTITE-TEROSON ובנוסף, אנו משווקים מורשים של MAKITA, RIDGID, BOSCH, DREMEL, ועוד מגוון רחב של מותגים בתחום כלי העבודה וציוד טכני מקצועי.

יתרונות – מדוע לבחור ל.כ.?

♦   כל הכלים והציוד במקום אחד - One-Stop Shop!

♦   ציוד איכותי ומקצועי מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך.

♦   מלאי גדול, אספקה קבועה ורציפה, גם להזמנות גדולות.

♦   שירות משלוחים בכל הארץ לבתי עסק בלבד וניסיון רב ביצוא כלים וציוד.

♦   אחריות מלאה, מעבדת שרות ותיקונים, חלקי חילוף מקוריים.

♦   ספק מורשה של משרד הביטחון (מס' ספק 11025461).

♦   ספק מורשה של ביטחון פנים (בט"פ) (מס' ספק 42414935).

♦   ספק מורשה של משטרת ישראל (מס' ספק  40016178).

♦   ספק מורשה של הרשות לכבאות והצלה (מס' ספק  42414935).

♦   ספק מורשה של תעש (מס' 1139707) והתעשייה האווירית (מס' IA721).

♦   החברה הותעדה והיא עומדת בדרישות תקן ניהול איכות.ISO-9001:2015 
      וכן, בדרישות התקן לניהול איכות הסביבה ISO-14001:2015.

♦   החברה קיבלה אות נגישות ישראל בשנת 2013– אות הנגישות הגבוה ביותר.

♦   חברה וותיקה ששומרת על מוניטין של אמינות ושירות מקצועי 70 שנה.

♦   החברה עושה מאמצים לשמירה על איכות הסביבה, חסכון באנרגיה ותרומה לקהילה.


לעמוד סניפים

לשעות הפתיחה

להצהרת הנגישות

מועדון הלקוחות

לעמוד דרושים